Пропътувай мечтите си!

Кариери

Кариери
Служител продажба на туристически услуги

Руал Травел е една от водещите туристически компании в България. Бързото развитие на компанията се дължи на печелившата ни стратегия, която се базира на постоянно развитие, подобряване и обогатяване на услугите, които предлагаме на клиентите си.

Руал Травел предлага:

  • Динамична работа в бързо развиваща се фирма, лидер в туристическия сектор в България;
  • Приятелска атмосфера и работна среда;
  • Възможност за практикуване на чужди езици във всекидневната работа с партньори и клиенти;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Модерни офиси в централната част на големите градове в Бъгария;
  • Работа в екип от млади специалисти, готови да споделят опита и познанията си;
  • Добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
  • Трудов договор – социални и здравни осигуровки;

Описание на позицията и основни задължения:

  • Работи с клиенти по предлаганите туристически продукти на фирмата;
  • Записва туристи посредством туристически агенти или директни клиенти на фирмата;
  • Издаване на фактури на клиентите и нашите агенти;
  • Контролиране на тайм лимити и плащания;
  • Контролиране на входящи плащания към фирмата;
  • Работа с резервационни системи (партньорски и вътрешни);
  • Работа с касов апарат и ПОС терминал;
  • Администриране на сайта на фирмата;
  • Оформяне на документи и изпращане на автобусни групи;
  • Издаване на полици за медицински застраховки към застрахователните компании, с които работи фирмата;

Необходима квалификация и опит:

  • Завършено висше образование – туризъм, история, география, филология, или друго подходящо образование;
  • Kомпютърна грамотност (Windows и MS Office);
  • Опит в сферата на туризма;
  • Владеене на чужд език е предимство;
  • Изискват се добри познания по география, добра обща култура и желание за работа с хора;

Необходими лични качества:

  • Мотивация за професионално развитие;
  • Добра работа в екип;
  • Желание за придобиване на нови знания и умения;
  • Способност за любезна и тактична комуникация с клиенти и партньори;

За кандидатите: ако сте заинтересовани, моля изпратете на имейл: baltov@rual-travel.com  следните документи – CV (doc или pdf формат), актуална снимка и други документи, които подкрепят вашата кандидатура. Контакт за интервю ще бъде установен, само ако кандидатът отговаря на изискванията, посочени по-горе.